Ninebot Kickscooter Max G30

21 990,00 Kč

Ninebot KickScooter MAX G30, nabízí nejdelší dojezd 65 km (40 mil) ve své třídě městských koloběžek, disponuje robustními bezdušovými pneumatiky o rozměru 10", sklopným rámem jedním stiskem, spolehlivějším a pohodlnějším zážitkem z jízdy.

Počet

Ninebot KickScooter MAX G30, nabízí nejdelší dojezd 65 km ve své třídě městských koloběžek, disponuje robustními bezdušovými pneumatiky o rozměru 10", sklopným rámem jedním stiskem, spolehlivějším a pohodlnějším zážitkem z jízdy.

Ve chvíli, kdy stlačíte elektrický plyn, spustí se motor o výkonu 350 W! Snadné stoupání do kopce zajišťuje až 20% stoupavost. Pohon zadních kol nabízí lepší řešení stability při zrychlení a energetickou účinnost.

Vylepšená trakce 10" bezdušových pneumatik vám poskytne nejen příjemnou jízdu ale také méně údržby: vícevrstvý vnitřní plášť je opatřen samoopravným gelem pro eliminaci rizika propíchnutí.

551 Wh lithiová baterie s velkou kapacitou je inteligentní a bezpečná. Inteligentní BMS zblízka monitoruje stav baterie pomocí několika ochranných mechanismů, jako je ochrana před zkratem, ochrana proti obousměrnému nabíjení a vybíjení, ochrana proti přebití a ochrana proti teplotám, aby byla zajištěna bezpečnost baterie a prodloužena její životnost.

Na barevné LED obrazovce můžete vidět rychlost jízdy, zvolit vhodný režim jízdy, kontrolovat stav baterie a připojení Bluetooth, případně oznámení týkající se údržby.

Přední LED světlo s výkonem 2,5 W dostatečně rozjasní cestu před vámi a i díky zadnímu brdzovému a pozičnímu světlu se zvyšuje i vaši viditelnost pro ostatní.

Inovativní regenerační brzdový systém Ninebot KickScooter MAX G30 využívá energii recyklovanou z jízdy z kopc či z brždění. Energie shromažďována z regenerativního brzdění je využita pro zvýšení dojezdu.

Vestavěná nabíječka umožňuje jezdcům snadné dobíjení i na cestách bez nutnostii nosit neskladný nabíjecí adaptér. Rychlá nabíječka 3A zajistí Ninebot KickScooter MAX G30 plné nabití za 6 hodin.

*Rychlonabíječka 5A se prodává samostatně.

Parametry

Max. rychlost
25 km/h
Max. dojezd
65 km
Výkon motoru
350 W
Baterie
551 Wh (15300 mAh)
Max. doba nabíjení
6 hodin
Tempomat
Ano
Max. stoupání
20%
Tlumič
Ne
Brzdy
Zadní elektrická rekuperační brzda a bubnová přední brzda
Světla
Přední (2.5W supersvítivá LED) a zadní LED
Rozměr kol
Přední i zadní 25.4
Jízdní módy
3 (Eco, Drive, Sport) ; 1 režim chodce
Max. hmotnost jezdce
100 kg
Doporučený věk
14+